Budowa domu

Dom każdemu z nas kojarzy się z ciepłem miłością i zaufaniem. Budowa domu, to bardzo ważna decyzja.

Dla zdecydowanej większości z nas, wybudowanie domu, to spełnienie jednego z największych życiowych marzeń i celów. Nasza firma, jako właśnie firma rodzinna, działa już blisko 30 lat na rynku, a działalnością budowlaną zajmujemy się od 2009 roku. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego wyznajemy zasadę: rób, tak jak dla siebie. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że jakość naszych prac jest na najwyższym poziomie. Zawdzięczamy to wykwalifikowanemu oraz zgranemu zespołowi pracowników oraz wieloletniemu doświadczeniu.

Domy jednorodzinne – Warszawa, Wołomin, mazowieckie

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych (w tym także domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, tzw. bliźniak). Działamy na terenie województwa mazowieckiego – budujemy głównie na terenie powiatu wołomińskiego (Dąbrówka, Klembów, Kobyłka, Marki, Poświętne, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Ząbki, Zielonka) oraz Warszawy i okolicznych miejscowości (Konstancin Jeziorna, Miński Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Łochów, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Węgrów), chociaż jesteśmy również otwarci na inne lokalizacje.

Domy wielorodzinne

Jeśli szukasz sprawdzonej i doświadczonej ekipy do budowy domów wielorodzinnych to bardzo dobrze trafiłeś. Współpracujemy z inwestorami w zakresie budowy domów wielorodzinnych. Klienci wybierający mieszkania czy też segmenty w nieruchomościach budowanych przez naszą firmę mogą mieć pewność, że zostały one wzniesione z najsolidniejszych materiałów oraz według sprawdzonych technologii będących synonimem najwyższej jakości i trwałości wykonania, gwarantujących poczucie bezpieczeństwa na wiele kolejnych lat użytkowania. Jeśli szukasz wykonawcy, lub podwykonawcy przy budowie budynków wielorodzinnych serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kompleksowe usługi budowlane

Zakres usług, jaki nam powierzysz przy budowie może być różny. Możemy podjąć się zarówno części prac, jak i wykonać wszystko kompleksowo od A do Z. Rozumiemy osoby, które do poszczególnych etapów prac, zawsze szukają najtańszych ekip, jednak z naszego doświadczenia wynika, że często taki inwestor posiada wiele zastrzeżeń co do finalnego efektu, jaki osiągnął. Zazwyczaj, okazuje się, że oddanie budowy w ręce jednej firmy, pozwala oszczędzić nie tylko czas i pieniądze, ale także zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów. Każdy, chciałby zamieszkać w nowoczesnym domu i funkcjonalnym domu, dlatego na bazie naszych doświadczeń jesteśmy w stanie doradzić już na etapie tworzenia projektu. Ponieważ zajmujemy się budową domów od podstaw. Przystępując do współpracy przy budowie domu, dbamy o terminowy przebieg inwestycji oraz najlepsze standardy wykonania, niejednokrotnie doradzając, a czasami wręcz wyręczając naszych Klientów w wielu kwestiach.

CO MAMY DO ZAOFEROWANIA

DORADZTWO

Doradzamy i oferujemy pomoc w wyborze rozwiązań technologicznych i materiałowych.

BUDOWA DOMÓW

Budujemy domy jedno i wielorodzinne w powierzonym zakresie. Stan surowy, deweloperski i pod klucz.

USŁUGI REMONTOWE

Specjalizujemy się również w remontach i przebudowie budynków.

PRACE WYKOŃCZENIOWE

Możesz nam również powierzyć wykończenie swojego domu.